Vad vi gör

Frankly Media är en digitalbyrå i Stockholm och Göteborg specialiserad på sökmotoroptimering, digital marknadsföring och webbutveckling. Vi hjälper dig att öka din försäljning online, ger dig en helt ny hemsida, eller lyfter ditt varumärkes digitala närvaro och räckvidd. Vi har lång erfarenhet av att hjälpa både stora och små aktörer, startups såväl som väletablerade varumärken.

Vad behöver du hjälp med? Be om en offert så återkommer vi inom kort med ett estimat. Du är självklart även välkommen att kontakta oss via telefon eller mail om du vill bolla dina tankar, idéer och behov.

Vilka vi är

Vi drivs av vår nyfikenhet och vilja att lära oss nya saker. Vårt team består av digitala specialister och utvecklare som brinner för att hitta nya innovativa lösningar för våra kunder. Tillsammans har vi lång erfarenhet från flera olika branscher, egenskaper som gör att vi snabbt kan sätta oss in i din verksamhet och förstå hur dina kunder tänker.

Läs mer om oss →

Nima Oveissi

VD / Grundare

0707-314969
nima@franklymedia.nu

Erik Sellén

Head of Digital / Grundare

0708-348838
erik@franklymedia.nu

Marcus Zurek

Key Account Manager

0708-348485
marcus@franklymedia.nu

Malva Brandt

Content Manager

0731-511440
malva@franklymedia.nu

Tobias Lövgren

Account Manager

tobias@franklymedia.nu

Teo Fagerström

Key Account Manager (Konsult)

teo@franklymedia.nu

Enzo

Kontorshund

🦴

Vår näste SEO-specialist

SEO-specialist

frank@franklymedia.nu